Loader

Cumhuriyet'in 100. Yılında Teknolojide 100 Lider Kadın

Türkiye’nin geleceğine yön verecek 100 kadın ve 25 erkeği arıyoruz! Parlak fikirlere sahip, öğrenmeye açık STEM alanlarında okuyan 4. sınıf üniversite öğrencileri, yüksek lisans, doktora öğrencileri ve mezunları eğitim programımıza bekliyoruz!

Eğitim programımıza başvurarak, teknik alanda uzmanlaşmış ve sosyal becerilerle donanmış bir lider olma şansını yakalayın. Sıradaki başarı hikayesi sizin olabilir! Başvurular için hemen tıklayın, hayalinizdeki kariyere bir adım daha yaklaşın.

 

Cumhuriyet'in 100. Yılında Teknolojide 100 Lider Kadın

Çeşitli sektörlerden projeyi destekleyen 49 destekçi arasında olduğumuz projede, eğitim boyunca öğrencilerimiz destekçi kurumlardan mentorluk alacak ve eğitimi başarıyla tamamladıktan sonra destekçilerimizle iş görüşmesi yapma fırsatını yakalayacaklar. Projeyi hayata geçiren Teknolojide Kadın Derneği ekibine ve destekçilere çok teşekkür ediyoruz.

Geleceğin liderleri Türkiye'nin lider şirketleri ile birlikte Teknolojide Kadın Derneği organizasyonunda yetişiyor. 3 ay sürecek eğitime katılma fırsatını kaçırmayın!

Eğitim programı için son başvuru tarihi 25 Aralık 2023 Pazartesi günü saat 12:00’dır. Eğitimler 8 Ocak 2024 Pazartesi günü başlayacaktır. Başvuru için burayı tıklayınız.

 

KURUMSAL EĞİTİMLER

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı